1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Müge Anlı’da Tüm Türkiye Birlik Olmuştu! 17 Yaşında babasını öldüren kız için mahkeme karar verdi!

Müge Anlı’da Tüm Türkiye Birlik Olmuştu! 17 Yaşında babasını öldüren kız için mahkeme karar verdi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te geçen sezon işlenen Gazi Akbıyık cinayetine ilişkin davada bugün karar duruşması oldu.

ATV ekranlarında Müge Anlı Tatlı Sert programında geçen sezon işlenen Gazi Akbıyık cinayetine ilişkin bu gün görülen davada mahkeme kararını açıkladı. Annesini korumak adına babasını öldürdüğünü canlı yayında itiraf eden genç kız, cezaevine girmişti. Bu gün görülen davada ise 17 yaşındaki genç kız için mahkemeden karar çıktı.

VE BEKLENEN OLDU!

Babasını annesini korumak için öldürdüğünü dile getiren 17 yaşındaki genç kız bu gün tahliye edildi. Müge anlı canlı yayında Türkiye’ye gözyaşı döktüren genç kızın durumunu şöyle açıkladı ; “Bugüne kadar en çok etkileyen hangisi diye sorsalar karar veremezdim ama bu olaydan sonra kesinlikle farklı. 17 yaşındaki bir kızın annesini korumak için babasını öldürmesi en çok etkilendiğim olay.

mügeanlı

Müge Anlı ‘-Bu gün aklım Afyonkarahisar’daydı. Gazi Akbıyık cinayetine ilişkin karar duruşması olabiliyor deniliyordu kesin olmamak ile birlikte. Evet karar duruşması olmuş bu mahkeme ve kızımız tahliye edilmiş. Anne 16 yıl 8 ay, küçük kızına ise 2 yıl 9 ay hapis verildi. Ceza evinde kaldığı süre göz önünde bulundurularak tahliye edildi.”

Yorum Yap

Yorum Yap