1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Nazikliğiyle tanıdığımız Burhan Amca evlendi!

Nazikliğiyle tanıdığımız Burhan Amca evlendi!

featured

Koronavirüs süresince yaşlılara gelen sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle, zabıtaya verdiği market siparişlerinde nazikliğiyle ve kibarlığıyla Türkiye’nin tanıdığı Burhan Amca, bugün evlendi.

Nazik ve kibar davranışından sonra Türkiye’nin tanıdığı Burhan Amca, bypass ameliyatı oldu ve ayağındaki yaranın tedavisi için Mezitte kızı ile birlikte kalmaya başladı.

Burhan amca, kızı Deniz ve damadı Şehmuz Öztaş’ın merkez Mezitli ilçesi Tece Mahallesi’ndeki evinde, 5 yıl evli kaldığı ve 1990 yılında ayrıldığı eski eşi Melek Gökaslan ile de 30 yıllık aranın ardından tekrardan bir arada bulundu ve orada kalmaya devam etti.

Daha sonrasında çift, yaklaşık 30 senenin ardından aralarında ki sevgilerinin tekrardan filizlendiğinin farkına vardılar ve hayatlarını birleştirme kararı aldılar.

Melek Gökaslan’ın bu isteği kabul etmesiyle kızı, damadı ve torunları büyük mutluluk duydu. Talepleri Mezitli Belediyesine iletilen Burhan Kılıçkını ile Melek Gökaslan çifti, yapılan hazırlıkların ardından bugün yeniden evlendiler.

Melek Gökaslan ise Burhan Amca’nın gençlik çağlarında da oldukça kibar olduğunu söyledi. “30 yıl boyunca hiç görüşmedik, telefonla bile görüşmemiştik. Burhan Bey, evde de dışarıda da hep nazikti. Zaten onun bu kibarlığına hayran olduğum için yeniden ‘evet’ dedim, çünkü hiç kırmadı beni. Biz birbirimizi öperek ayrıldık ama nasipmiş tekrar bir araya geldik. Mutluyuz ikimiz de” diye konuştu

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Yorum Yap