İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. Need for Speed Heat, Playstore’da Ön Siparişe Açık durumda!

Need for Speed Heat, Playstore’da Ön Siparişe Açık durumda!

featured

Yarış tutkunlarının uzun zamandır bekledikleri Need for Speed Heat, geçtiğimiz haftalarda tanıtıldı. Oyunla ilgili meraklı bekleyiş sürerken şimdi, Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, oyunun ön sipariş sistemini aktif etti. Oyunun Türk Telekom üzerinden satın alınması halinde özel bir de araba veriliyor ve oyunseverlere, oyuna bu araçla başlama imkanı sunuluyor. Söz konusu araçsa Mitsubishi Lancer Evolution X.

Electronic Arts’ın uzunca bir süre gizlediği, geçtiğimiz haftalardaysa ilk bilgilerini paylaştığı yeni oyunu “Need for Speed Heat”, yarış tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Hem gündüz hem de gece yarışlarının yapılacağı oyun, oyunseverlere neler sunacak henüz tam olarak bilinmiyor ancak yine de oyunun ilk izlenimleri Need for Speed Heat’in bol aksiyonlu olacağını gözler önüne sermişti. 

Oyunun piyasaya sürülmesine hala birkaç ay var ancak oyunun ön siparişleri farklı platformlarda bir bir başlamış durumda. Şimdiyse Türk Telekom’un dijital oyun platformu olan “Playstore”, Need for Speed Heat’i ön sipariş için uygun hale getirdi. 8 Kasım’a hala çok uzun bir süre olsa da bu oyunu, Türk Telekom aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap