İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Nihat Özdemir, Fenerbahçe’den İstifa Etti!

Nihat Özdemir, Fenerbahçe’den İstifa Etti!

nihat-ozdemir-turkiye-miz-icin-muht-0F0U_cover

Fenerbahçe’nin üyesi olan TFF Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe’den istifa ettiğini açıkladı.

TFF Başkanı Nihat Özdemir’in, “Şikenin üstesinden nasıl geleceksiniz?” sorusuna verdiği , “Her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de böyle bir olayı yaşadık. Hepimizin bildiği gibi o sezon. Biz 9 senedir herhangi bir şike olayına denk gelmedik” cevabı tüm Fenerbahçelileri adeta hem şaşırtmış, hem de çıldırtmıştı.

Bu olay üzerine Fenerbahçe başkanı Ali Koç’dan da cevaplar gelmişti.

2010-11 sezonu şampiyonu kimdir?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Sayın Nihat Özdemir’e sormak istiyorum. 2010-11 sezonu şampiyonu kimdir? Bu soruyu cevaplamak için günlerce beklemeyin, alın telefonunuzu elinize yayınlayın bir açıklama. Deyin ki 2010-11 sezonu şampiyonu Fenerbahçe’dir, bunu hak etmiştir, FETÖ’nün tüm kumpaslarına rağmen şampiyon kimdir? Bunu söyleyebilir misiniz? O senenin şampiyonu kimdir?” şeklinde bir yanıtta bulunmuş, Özdemir’e soru sormuştu.

Nihat Özdemir istifa etti
Yaşanan bu olayların ardından ise Fenerbahçe Kulübü ile Nihat Özdemir arasında duran bağlar adeta kopmuştu. Nihat Özdemir’in kulüp üyeliğinden ihracı haber sitelerinde manşet olmuştu. Hürriyet’in aktardığı bilgiye göre; TFF Başkanı Nihat Özdemir, bugün Fenerbahçe Spor Kulübü üyeliğinden ayrıldı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Nooldu.net Spor Müdürü. Başta spor olmak üzere tüm haberler..

Yorum Yap