1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Nusret Sosyal Medya Yöneticisini Zengin Etti

Nusret Sosyal Medya Yöneticisini Zengin Etti

Instagram da en fazla takipçiye sahip olan Nusret sosyal medya uzmanını bir an olsun yanından ayırmıyor. Gittiği pek çok yerde yanında olan uzmanın ne kadar maaş aldığı da ortaya çıktı. Bugüne kadar çok sayıda içerik paylaşan Nusret bu alanda zirvede yer alıyor. 1800 civarında paylaşım yapan Nusret’in paylaşımları tek tek denetleniyor ve uzman tarafından onay verildikten sonra hesabına yükleniyor.

Nusret yaptığı paylaşımlarla sosyal medya da sık sık konuşuluyor. 23 milyonu aşan takipçi sayısıyla sadece ülkemizde değil Dünya da birçok takipçisi bulunan Nusret’in tüm paylaşımları belirli bir kurgudan meydana çıkarak paylaşılıyor. Bu alanda gerçekten iyi işler çıkaran Nusret ve sosyal medya yardımcısı kesinlikle övgüyü hak ediyor. Sosyal medya uzmanını sık sık yanında gezdiren ve ondan çok memnun olan Nusret’in ne kadar ücret ödediği de ortaya çıktı. Aylık olarak çalışan ve sosyal medya uzmanına ayda 20 bin lira veren Nusret pek çok kez kendisinden memnun olduğu da dile getirdi. 24 milyona yaklaşan takipçi sayısında uzmanın payının yüksek olduğunu düşünüyor.

Ayrıca Nusret sadece Türkiye de değil tüm Dünya da tanınan bir isim oldu. Dünya’nın pek çok bölgesinde Nusret’e ait olan restoranlar var ve sayıları da her geçen gün artıyor. Bu sayede hem ününü hem de kazancını arttıran Nusret, Dünya’ya nam salmayı başardı. Tuz serpme hareketi ile bir anda fenomen olan Nusret şuanda Türkiye’nin en fazla takipçisi olan ünlüsü olarak da dikkatleri çekmeyi başardı. Sürekli olarak Nusret’in yanında dolaşan sosyal medya uzmanının ise ne kadar kazandığı merak ediliyordu. Bir gazete de yayınlanan habere göre Nusret sosyal medya uzmanına ayda 20 bin lira ödüyor.

Nusret ödediği bu miktardan şikayetçi değil. Tam aksine durumundan son derece memnun olduğunu söylüyor. 2020 yılında uzmanın maaşına zam yapmayı düşünen Nusret 30 bin lira maaş vermeyi düşünüyor. Yeni yıl öncesinde 23,6 milyon olan Instagram takipçisinin yeni yılla birlikte 24 milyonu geçmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Aşık Odur Hakk'ı Seve, Hakk Derdine Kıla Deva. Bizim için Hayır Dua , Kılanlara Selam Olsun..

Yorum Yap