1. Ana Sayfa
  2. Diziler ve Filmler
  3. Öldüğün’de Tüm İzleyenleri Oldukça Üzen 7 Dizi Karakteri

Öldüğün’de Tüm İzleyenleri Oldukça Üzen 7 Dizi Karakteri

5e8d7672ae298b7f2bebd56e

Bizleri ekranlara kilitleyen dizilerin senaryo gereği bazı karakterlerin ölmesi gerekir elbette.

Bu karakterler ölerek diziden ayrıldığında, diziyi izleyenler neredeyse gerçek ölümmüş kadar üzülmüşler, senariste ve yönetmene sitem etmişlerdir.

Bugün ki LiSTEPLUS kategorimizde “Öldüğün’de Tüm İzleyenleri Oldukça Üzen Dizi Karakterleri” sizlere aktaracağız.

İşte Öldüğün’de İzleyenleri Oldukça Üzen 7 Dizi Karakteri ;

7- Karadayı / Küçük Nazif ;

Karadayı dizisinin sevilen çocuğu, Nazif dedenin göz bebeği Küçük Nazif karakteri, dizinin adeta sevilen minik karakteriydi. Ölümünde diziyi izleyenler adeta hikayeyi yaşarak üzülmüşlerdir.
Dizinin yayınlandığı dönemde bu tatlı karakterin ölümü, izleyici derinden etkilemişti.

6- Esra Savcı / Behzat Ç. ;

Bir dönem oldukça popüler olan Behzat Ç. dizisinin sevilen savcı karakteriydi. İzleyiciler tarafından ise oldukça çok sevilmişti. Vurulduğunda milyonlar belki de ölmemesi için dua etmişti, fakat senarist çoktan öldürmüştü Savcı karakterini.

5- Leyla / Leyla ile Mecnun ;

Her şey onun ile Mecnun arasında başlamıştı.. Ta ki trafik kazasında ölene kadar. Leyla ile Mecnun dizisinde hikayenin başladığı “Leyla” karakteri, sempatisi ile mimikleri ile dizi severler tarafından çok sevilmişti. Ezgi Asaroğlu’nun hayat verdiği karakter ölümünde tüm izleyiciyi üzmüştü. Listemizin beşinci sırası Leyla karakteri’nin.

4- Ali Güntan / Kuzey Güney ;

Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı izleyicinin ekranlara kitlenerek izlediği dizi Kuzey Güney dizisinin sevilen karakteri Ali Güntan, ölümü ile diziyi izleyenleri bir hayli üzdü. Kuzey’in baş düşmanları tarafından öldürülen Ali Güntan karakteri, başta Kuzey’i olmak üzere tüm dizi izleyicileri derinden üzmüştü.

3- Memati / Kurtlar Vadisi Pusu ;

Kurtlar Vadisi onunla başladı ve 9 sene bu hikayede rol aldı.. Süleyman Çakır döneminden Polat Alemdar dönemine kadar o abilerine hep sadıktı. Usta sesi ile hafızalara kazınan, Kurtlar Vadisi’nin efsane karakterlerine adını yazdıran Memati karakteri, ölümünde milyonlarca insanı derinden üzdü. Listemizin üçüncü sırasında Memati karakteri yer almaktadır.

2- Ramiz Dayı / Ezel ;

Ezel dizisinde kendi hikayesi ile milyonlara adını duyuran, repliklerini ezberleten insan, Ramiz Karaeski.. Raconlarıyla, gençliğinde ki efsane davranışlarıyla milyonların dayısı oldu. Ezel’e yaptığı bir millet asla unutmaz. Çok seveni olan, dizinin adeta en önemli karakterlerinden birisi olan Ramiz Dayı, ölümü ile milyonları oldukça üzdü.

1- Süleyman Çakır / Kurtlar Vadisi ;

Ve listenin birinci sırası, öldüğünde milyonlarca insanı ağlatan, gözyaşlarının sel olduğu, Kurtlar Vadisi dizisinin efsane karakteri, Süleyman ÇAKIR!
Vadi’de çok sayıda karakter rol almıştır, fakat Çakır karakterinin yeri asla doldurulmamıştır. Öldüğünde dizide Çakır’ın hayatına son veren karakter İstanbul sokaklarında darp edilmiş, Süleyman Çakır’ın gıyabi cenaze namazları kılınmıştır.

Üstüne üstlük, gazetelere Süleyman Çakır için taziye ilanları verilmiştir. Şüphesiz ölümü ile insanların en çok üzüldüğü ve izleyicilerin dizinin senaristine en çok kızdığı karakter, Çakır karakteridir.

Yorum Yap

Yorum Yap