İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. Otomotiv pazarında Eylül fırsatı

Otomotiv pazarında Eylül fırsatı

Otomotiv pazarındaki daralma devam ederken yılın ilk 8 ayındaki pazar verileri belli oldu. Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) verilerine daralma yüzde 46’yı buldu.

 Düşen satışları telafi etmek isteyen markalar ise, Eylül ayının başlaması ile birlikte hazırladıkları kampanyaları birer birer duyurmaya başladı. Yüzde sıfır faiz seçenekleri, çeşitli takas destekleri ve 20 bin TL’ye varan indirimlerin yer aldığı kampanyalara gelin birlikte bakalım.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, Eylül ayına özel BMW 5 Serisi, BMW 4 Serisi, BMW 2 Serisi Active Tourer ve BMW i3 modelleri ile birlikte BMW X ailesi ürünlerinde çeşitli ödeme seçenekleri sunuyor. 

bwm

520i, Eylül ayı boyunca 200 bin TL’ye 15 ay yüzde 0 faiz seçeneği ile sunuluyor. İlave olarak, BMW 418i Coupé, BMW 418i Gran Coupé ve BMW X2 xDrive18i modelleri 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz ile satın alınabiliyor.

DACIA
Romanya merkezli Dacia, Eylül ayı kampanyasında ECO-G serisi tüm modellerinde ve Dokker hafif ticari modelinde sıfır faiz seçeneği sunuyor. 

dacia


Kampanya dahilinde Dacia’nın fabrika çıkışlı LPG teknolojisine sahip ECO-G serisi tüm modellerinde 40 bin TL kredi, 12 ay vade seçeneği için sıfır faiz yer alıyor.
Eylül ayında Dacia Sandero 63 bin 500TL’den başlayan fiyat ve günlük 39.90TL taksitlerle, Duster ECO-G ise günlük 59.90TL’den başlayan ödeme seçeneklerine sahip.

Yorum Yap

Yorum Yap