1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. PUBG Mobile’nin Miramar haritasına güncelleme geldi

PUBG Mobile’nin Miramar haritasına güncelleme geldi

pubg-mobile

Dünya’da açık ara olarak en çok oynanan ve en çok sevilen oyunu olan Pubg Mobile’nin en sevilen haritalarından birisi olan Miramar haritasına bir güncelleme geldi.

Yaklaşık 3 senelik zamanda oyunu sürekli olarak geliştirmeye çalışarak yenililkler katan Tencent, birçok önemli güncellemeye imza attı. Son olarak ise oyuna oldukça dikkat çekici bir yenilik daha geldi.

Milyonlarca kullanıcı tarafından sevilerek oynanılan oyunun 0.18.0 sürümünü yayınladı ve sevilen Miramar çöl haritasında oldukça yeni değişiklikler ve geliştirmeleri beraberinde getirdi.
Güncelleme ile aktarıldığı kadarıyla sevilen oyuna yeni bir Eğlence Parkı, gelişmiş maç sonuç ekranı, AG para birimi ve 13 Mayıs’ta başlayacak olan Royale Pass’in yeni sezonu ekleniyor. Haritadaki yeni evler, yollar ve kaynaklara ek olarak, yeni iniş noktaları olan Vaha ve Harabeler de oyuna yeni eklenecekler listesinde.
Bununla birlikte haritada sadece 1 kez ortaya çıkacak olan yepyeni Altın Mirado aracıyla birlikte yeni yarış pistinde sürüş yeteneklerini de denemek mümkün olacak deniyor. Oyuncular bununla birlikte yeni eklenen Otomatlar üzerinden Enerji İçecekleri ve Ağrı Kesiciler alabiliyor. Yukarıda yer alan değişikliklerin yanı sıra aşağıdaki küçük değişiklikler de Miramar’da yer alıyor: – Win94 sadece Miramar’da ve kendine ait 2.7x Dürbün ile geliyor. – Kum Fırtınası Etkisi: Miramar’da bazı bölgeler ve Ana Menü bu hiddetli Kum Fırtınasından payına düşeni alıyor. – Yeni Başarımlar: Güncellenmiş haritada oyuncuların yeteneklerini test etmeleri için yeni birçok başarım eklendi. – Özel Etkinlikler: Oyuncular yeni özel ödüller kazanmak yeni Miramar etkinliklerine katılabilecekler, bununla birlikte diğer oyun modlarına da başarımlar eklendi. – Ana Menü Teması – PUBG Mobile ana menüsü, Miramar temasıyla eşleşecek şekilde güncellendi. Oyuncular, App Store ve Google Play üzerinden oyunu ücretsiz olarak indirerek yenilenen Miramar haritasında yeteneklerini adeta deneyebiliyor.
Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. evet çok güzel olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.