İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro Master Editions tanıtıma çıkarıldı

Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro Master Editions tanıtıma çıkarıldı

ba8cb9b9-68a1-483b-bdef-917e2eb99f50

Türkiye’de resmi olarak yer alan firmalardan Realme, beklenen Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro Master Editions modellerini tanıtıma çıkarıldı.

Realme Watch S akıllı saat, Türkiye’de satılan Realme Watch’ın üzerine kuruluyor ve dikkat çekiyordu. Türkiye’de satılma ihtimali olan bu saatin üstüne Realme Watch S Pro bulunuyor. Yuvarlak bir tasarıma sahip olan saat, bünyesinde 1.39 inç / 454×454 piksel / 450 nit / 329 ppi / AMOLED bir dokunmatik ekran taşıyor ve bu konuda Realme özelinde bir ilke imza atıyor. Sadece 2 saatlik bir şarj ile 14 günlük kullanıma ömrü getirdiği duyurulan saat, çift GPS desteğini yanında barındırıyor ve resmi açıklamalara göre su geçirmez özelliği var. Nabız yanında kandaki oksijen oranını da ölçebilen Watch S Pro, gücünü ARM Cortex-M4 işlemciden alıyor ve 100’den fazla saat arayüzü bulunduruyor. 420 mAh pili bulunan paslanmaz çelik kasalı ürünün açıklanan yurt dışı fiyatı 135 dolar seviyesinde seyrediyor.

Realme Watch S Pro ile beraber Buds Air Pro Master Editions kablosuz kulaklık da geldi

Direkt olarak Jose Levy tarafından tasarlanan mükemmel kablosuz kulaklık, kulak içi formunda ve 67 dolarlık bir yurt dışı fiyatıyla raflarda yer alacak. Normal Realme Buds Air Pro ile aynı özelliklere sahip olan ürün, aynalı dış tasarımı ve gri rengiyle oldukça mükemmel görünüyor. Bu arada firmanın Realme Watch S Master Edition saati tanıttığı da belirtelim. 80 dolarlık model sadece tasarımda fark yaratıyor ve Grafflex imzasını taşıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap