İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Rıdvan Dilmen : Lig Oynanmasın!

Rıdvan Dilmen : Lig Oynanmasın!

Rıdvan Dilmen

Deneyimli spor yorumcusu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen, liglerin yeniden başlaması hakkında açıklamalarda bulundu.

Kovid-19 sebebiyle liglere verilen aranın Haziran ayında son bulması bekleniyor.

Deneyimli yorumcu Rıdvan Dilmen, NTV Spor’a açıklamalarda bulundu ;

“UEFA’NIN DERDİ PARA”

‘”UEFA’nın tek derdi Şampiyonlar Ligi ile Avrupa Ligi’ni seneye oynatmak. UEFA’nın derdi ekonomi, Fransa bu sene oynatmazsa bile ben PSG’yi Şampiyonlar Ligi’nde oynatırım diyor. FIFA ayrı düşünüyor mesela aralarında çözeceklerdir. Fiziklerini korumak için antrenmanlar başlar, kendi aralarında sağlık olayını çözer, önlem alırlar.”

“MASKEYLE FUTBOL MU OLUR ALLAH AŞKINA?”

”Maskeyle futbol mu olur Allah aşkına? Bunun neyini tartışıyorsunuz. Parayı düşündükleri için her yolu söylüyorlar. Ben kararı futbol ailesi verecektir diye düşünüyorum. Futbolcuların fiziki olarak iyi durumda olması için antrenmanlara başlaması lazım.”

“BEN OYNANMASINDAN YANA DEĞİLİM”

“Evde çalışmak ile sahada çalışmak arasında fark var. İlla oynansın diyorsanız ben oynanmasından yana değilim. FIFA başkanı geçen açıklama yaptı. 5 değişiklik olsun diye, benim aklımda da vardı o ben de düşünüyordum. Olması lazım mantıklı. Tükürme olayı nedir ya tükürene sarı kart, bu olmaz imkansız bir olay. Saçma bir konu olmuş.” 

“F.BAHÇE VE BEŞİKTAŞLILAR OYNANMASIN DER”

“Bugün Beşiktaş, Fenerbahçe taraftarına sorsan, oynanmasın der. Tabii ki öncelikle sağlık için söyler ama hedefsiz kaldığı için de söyler. Karmakarışık bir durum var.”

“SENEYE PLAY-OFF SİSTEMİNE GEÇİLMELİDİR”

”Önümüzdeki sezon 1 yıllığına Play-Off sistemine geçilmelidir. Yoğun trafik olacak yetişmez şimdi. Ama önümüzdeki sezon için düşünüyorum. Dünya ekonomisi her geçen gün kötüye gidecektir.”

Yorum Yap

Yorum Yap