1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Rihanna’nın seksi pozları sosyal medyayı yıkıyor!

Rihanna’nın seksi pozları sosyal medyayı yıkıyor!

featured

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, kendi iç çamaşırı markası için yeniden kameralar karşısına geçti, sosyal medyayı seksi pozlarıyla yıktı geçti.

Müziğe ara vererek ticarete atılan dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, kendi iç çamaşırı markasını çıkarmış hatta mağaza açmıştı. Kendi çıkardığı iç çamaşırı markası için kameralar karşısına geçerek cesur pozlar veren Rihanna ortalığı yıktı geçti!

Sosyal medya hesabı Instagram’da 74,4 milyon gibi rekor bir takipçi sayısına sahip olan Barbadoslu şarkıcı, müzikteki başarısını ticarete de taşıdı. Instagram’dan yeni sezon iç çamaşırları için çekildiği fotoğraflarını paylaşan Rihanna’nın seksi pozlarına beğeni yağdı. 

Rihanna seksi pozlarıyla salladı!

31 Yaşındaki güzel şarkıcı, bu başarısının sırrının çok çalışmak olduğunu dile getirmişti. Paris’te geçtiğimiz haftalarda mağaza açan Rihanna’nın koleksiyonunda iç çamaşırının dışında hazır giyim, ayakkabı, aksesuar ve gözlük ürünleri de bulunmakta. 

rihannaseksipozları

Kendi ürünlerinin modelliğini de bir başkasına bırakmayan Rihanna, kameralar karşısına sık sık kendi ürünleri için geçiyor. 

seksipozlarıortalığıyıktı


Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap