1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Şenol Hocanın Hayali Final !

Şenol Hocanın Hayali Final !

featured

Milli Takımımızın teknik direktörü Şenol Güneş, turnuvaya katılımın yetmeyeceğini, hayalinin Wembley’de final oynamak olduğunu dile getirdi.

Tecrübeli teknik adam, İzlanda beraberliğinin ardından yaptığı açıklamalarda,

“Hepinizin alınlarından öpüyorum. Türkiye’ye büyük bir gurur yaşattınız. Ben de sizlerle gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

“İŞİMİZ DAHA BİTMEDİ”

Henüz yolun başında olduklarını vurgulayan Güneş, şunları söyledi: “Bu yola sizlerle birlikte mart ayında çıktık. Hep birlikte yeni bir takım yeni bir heyecan oluşturduk. Birlikte savaştık, alın teri döktük. 9 ay sonra da yani bugün bu işi mutlu bitirdik. Euro 2020 biletini aldık. Seneye finallere katılacağız. Ama daha işimiz bitmedi. Avrupa Şampiyonası’nın finali Londra’daki Wembley Stadı’nda. Benim hayalim orada final oynamak. Bunu hep birlikte başaracağız.”

“EURO 2020’DEN SONRA HEDEF DÜNYA KUPASI OLACAK”

“Milli maçlarda tribünlerdeki coşkuyu hepiniz gördünüz. A Milli Takım’da yeni bir hava oluştu. Türk insanı başarıya aç. Euro 2020’den sonra hedefimiz 2022 Dünya Kupası olacak. Hep birlikte daha büyük zaferlere yelken açmalıyız. Bunun için bugüne kadar olduğu gibi hep birlikte savaşmayı sürdüreceğiz.”

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap