İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Şili basınında flaş iddia! Fenerbahçe, Manuel Pellegrini’ye teklif yaptı

Şili basınında flaş iddia! Fenerbahçe, Manuel Pellegrini’ye teklif yaptı

Manuel Pellegrini

Fenerbahçe’de teknik direktör arayışlarını sürdürüyor, sarı lacivertliler koronavirüs sebebiyle liglere verilen ara sebebiyle rotasını tamamen arayışlara çevirdi.

Şampiyonluk hedefiyle lige başlayan ve art arda aldığı kötü sonuçlar ile teknik direktör Ersun Yanal ile yollarını ayıran sarı kanarya da teknik direktör arayışları devam ediyor.

Aziz Yıldırım’ı büyük oy farklıya deviren ve Fenerbahçe’de büyük hedeflerle başkanlık koltuğuna gelen Ali Koç, bu sefer hataya yer vermek istemiyor.

FENERBAHÇE TEMASA GEÇTİ

Kovid-19 salgını sebebiyle liglere verilen arada teknik direktör arayışlarını devam ettiren sarı lacivertliler için Şili basını tarafından yeni bir isim ortaya atıldı.

Daha önce Real Madrid ve Manchester City gibi dünya da ki dev kulüplerin teknik patronluğunu üstlenen deneyimli teknik adam Manuel Pellegrini ile Fenerbahçe’nin temasa geçtiği ortaya atıldı.

GÖRÜŞME YAPILAMADI

Diğer yandan söz konusu geçen haberde, Fenerbahçe’nin menajerler aracılığıyla Şilili teknik adamı sadece haberdar ettiği, taraflar arasında yapılması planlanan yüz yüze görüşmelerin ise Kovid-19 tehdidinin sona ermesinin ardından gerçekleşeceği aktarıldı.

şilihaberkaynağı
şilihaberkaynağı
Yorum Yap

Yorum Yap