İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. PlayStation
  3. Sony Bir Düzenleme ile PS4 kumandasına geri düğmeleri ekliyor

Sony Bir Düzenleme ile PS4 kumandasına geri düğmeleri ekliyor

featured

PlayStation’un üreticisi Sony, yaptığı açıklamada, DualShock 4 için yeni bir aksesuarı satışa sunmaya hazırlandığını açıkladı.

Ps5’in gün geçtikçe dedikoduları çıkmaya da devam ediyor. Şuan ki son nesil konsolu için yeni bir DualShock’u piyasaya sunmaya hazırlanan PlayStation, kullanıcılarına rahat, pratik, yüksek performanslı ve çok yönlü bir oyun deneyimi vadediyor. Şık dizayna sahip bu eklenti, belirlenmiş fonksiyonları yerine getirmek üzere DualShock 4 cihazınızın arkasına takılabilecek.

Ürünün, kontrol cihazına sağladığı arka tuşlara 16 farklı görev atanabilecek. Yani oyun oynarken kontrolde konforsuz bulduğunuz bir tuşu daha rahat kullanmak için bu arka tuşlara atayabileceksiniz. Örneğin zorlu tuş kombinasyonlarını bu eklenti sayesinde daha kolay şekilde tamamlayabileceksiniz.

Ürünün fiyatına ve çıkış tarihine de göz atacak olursak ürünün ABD ve Kanada’da 23 Ocak 2020’de çıkacağını net olmasa da söyleyebiliriz.
Fiyat konusu ise yaklaşık 29,99 ABD Doları ve 39,99 ABD Doları tutarındadır. Türk Lirası olarak fiyat vermek gerekirse şuan ki dolar kuruna göre 177,22 Türk Lirası olacağı tahmin ediliyor.

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yazar Hakkında

Yorum Yap