İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar
  3. Street Fighter 5’e Yeni Sürüm Geliyor

Street Fighter 5’e Yeni Sürüm Geliyor

featured

Capcom tarafından piyasaya sürülen popüler dövüş oyunu serisi yeniliklerle birlikte geliyor. Street Fighter 5 yeni sürüm ile güncellenecek. Bu güncellemeyle birlikte oyuna eklemeler gelecek..

Capcom Street Fighter 5 yeni sürüm çalışmalarına devam ediyor

Bu ay içerisinde Cadılar Bayramı paketi satın alınması durumunda yeni bölüm ve G Lucia ile Poison için Noel Kıyafetleri oyuna eklenmiş olacak.

Önümüzde ki ay itibariyle yine oyuna bir takım yenilikler ücretsiz olarak eklenecek. Karakterler yeni V becerileri edinecek. Bu güncelleme oyunu satın alanlar ve Şampiyon Sürümü tercih edenlere de dağıtılacak.

Capcom, Street Fighter 5 yeni sürüm için 14 Şubat 2020 tarihini verdi. İlgili sürüm için fiyat bilgisi de paylaşıldı. Birleşik Krallık’ta 25 pound olacak olan Şampiyon Sürüm, diğer bölgelerde 25 dolar olarak fiyatlandırılacak. Ülkemizde ise Arcade Sürüm için 119 TL’lik bir fiyat etiketi bekleniyor.

Hatırlatmakta fayda var, bir hafta süreyle indirimle buluşan SF5, aynı zamanda yedi gün boyunca ücretsiz olarak oyun severlerle buluşacak. Steam sayfasından ziyaret ederek oyunun standart sürümünü 23.99 TL’den alabilir veya yedi gün ücretsiz oynayabilirsiniz.

kaynak : shiftdelete

Yorum Yap
Yukarıdaki yazıyı okuduktan sonra ne hissettin ?

Yorum Yap