İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. Vedat Muriç kart iddialarına yanıt verdi

Vedat Muriç kart iddialarına yanıt verdi

Dün akşam oynanan Gaziantep FK – Fenerbahçe karşılaşmasında gördüğü kart nedeniyle sert eleştirilere maruz kalan Vedat Muriç, kendisini savundu.

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesine konuşan Vedat, “Planlama yapsam gol atınca formamı falan çıkarırdım” dedi.

“PLANLAMADIM”

Vedat Muriç’in açıklamaları şu şekilde; “Benim ve takım arkadaşlarım için galip gelmemiz çok önemliydi. Tek düşüncemiz şampiyonluk. Sadece saha içine konsantreyiz. Başka bir düşüncemiz yok. Maç sonrası gördüğüm kartla ilgili çıkarılan dedikoduların farkındayım. Bununla ilgili konuşmaya bile gerek yok aslında. Nabzın 180’e çıktığı bir iş yapıyoruz. Sahadayken aklımızda sadece oynadığımız maçı kazanmak oluyor. Rakip hızlı başlamasın diye refleks olarak yaptığım bir hareketi planlanmış gibi yorumlayanlar olmuş. Planlama yapsam gol atınca formamı falan çıkarırdım. Bu kişiler içinde takımımıza karşı algı oluşturmak için uğraşan insanlar olduğunu ben de tüm camiamız da iyi biliyor. Biz 29’uncu şampiyonluğa konsantreyiz ve bunu da taraftarımızla başaracağız.”

Yorum Yap

Yorum Yap